Hana Müllerová

Zpívat začala už jako malá. Od šesti let hrála na klavír a na střední škole se seznámila s hrou na kytaru. V pěveckém sboru zjistila, že by se zpěvu chtěla věnovat sólově a navštěvovala ZUŠ v Oslavanech. Postupem času se seznámila s paní učitelkou popového zpěvu, která se zabývala technikami zpěvu a dostala se díky ní do své první hudební skupiny, která jezdila i do zahraničí. V 18 letech se tak odstartovala její kariéra zpěvačky na pódiích různých akcí. V roce 2002 založila se svým bratrem hudební skupinu Merllin a 16 let působili po celé ČR. Vystupovali na plesech, zábavách, firemních večírcích, svatbách i hodech.

Skupina Benny Q je pro Hanku příležitost spolupracovat se skvělými a talentovanými muzikanty a přinášet zábavu širokému okruhu posluchačů. Působí zde jako sólová zpěvačka, vokalistka a hráčka na elektroakustickou kytaru.

Bára Kiršová

Vystudovala zlínskou vyšší odbornou školu umění obor hudebně dramatický, takže je jasné, že hudbu, divadlo a vše kolem, miluje. Největší školou života pro ni bylo pětileté členství v kapele Raffael, která hrála zábavovou pop-rockovou hudbu po celé ČR, na Slovensku, v Rakousku i Německu. Po mateřské pauze se vrátila ke zpěvu se skupinou Šarže 54. Jako host spolupracuje s hudebním uskupením Cimballica, kde se pojí moderní hudba s cimbálem. Další Hančinou profesí je moderování kulturních akcí a externí spolupráce s Českým rozhlasem Brno. Ráda poznává nové lidi a přijímá nové výzvy, proto se rozhodla pro změnu a přijala angažmá v Benny-Q, jako sólová zpěvačka a vokalistka.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *