Zpěvák, bubeník a zvukař.
Zakládající člen skupiny Benny-Q.

Vystudovaný bubeník na brněnské konzervatoři, který hraje doma i v zahraničí od roku 1993.
Zakládající člen skupiny Benny-Q. První zkušenosti sbíral v amatérské zábavové kapele svého táty STYL, kde začínal jako klávesák. Později se postavil za mixážní pult a měl na starosti zvuk celé kapely a následně přešel za bicí. Samozřejmostí bylo u toho všeho zpívat jak sólové, tak i sborové party.
Po škole nastoupil jako profesionální bubeník a zpěvák do kapely Schachner a Co v Rakousku a Německu. V Norsku vystupoval s brněnskou kapelou Bells. Od roku 2018 působil v seskupení SKat, která se věnovala vlastní tvorbě zpěvačky a skladatelky Kateříny Mrázkové, na pozici bubeníka a zpěváka.

V současnosti hraje v projektu brněnské zpěvačky a výtvarnice Dáši Ubrové, která se věnuje vlastní tvorbě a se skupinou Rocky Eagles After, která je zaměřena na rockovou klasiku 60. – 80. let. V obou uskupeních hraje spolu s Vojtou Svatošem.
Díky mnohaleté praxi s akcemi všeho druhu se dokáže postarat o zábavu na vaší akci po všech stránkách.
Dokáže citlivě vybrat správnou skladbu ve správný okamžik a být na stejné vlně s posluchači, nebo tanečníky na parketu a moderovat vše od uvedení programu, tomboly až po módní přehlídku.
Má bohaté zkušenosti s produkcemi na svatbách, kde dokáže poradit svatebčanům s průběhem svatby ve večerních hodinách tak, aby byli svatebčané stále zabaveni a vtaženi do dění celého večera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *