Skladatelka, textařka, zpěvačka … a pořád ještě holka s kytarou na zádech.

Zpívat začala pravděpodobně ještě dřív než mluvit a díky zpěvavé mamince, babičce a prababičce se už v předškolním věku stala součástí rodinného vokálního tělesa. V trojhlasech se vzdělávala zejména při výrobě játrových knedlíčků a mandlování ložního prádla. První veřejný aplaus sklidila v pěti letech v domově důchodců, kdy k překvapení paní učitelky místo poděkování za pozornost oznámila publiku, že teď jim konečně zazpívá něco pořádného. Babičky i dědečkové si tak neplánovaně zazpívali spolu s Katuškou, a to písně jako Malý gigolo, smutný gigolo, Ukolébavka námořníka nebo Pozdrav astronautovi.

V současné době se muzice věnuje velmi intenzívně: skládá hudbu, píše texty v několika jazycích, spolupracuje s producenty v USA, Německu, Velké Británii, Francii a na Slovensku (několik vydaných alb dostupných na iTunes, Spotify a skoro ve všech ostatních eshopech s muzikou); občas se jí podaří vyloudit modulovaný tón na kytaru nebo různé druhy fléten, ale hlavně zpívá – všude a neustále. Nahlas zejména ve svém studiu a také se dvěma kapelami. V kapele sKat! se zabývá výhradně autorskou tvorbou v poněkud obtížně definovatelném žánru – údajně snad jde o indie nebo street folk.

Skupina Benny-Q je pro Kat příležitostí spolupracovat s vynikajícími a talentovanými muzikanty a přinášet zábavu širokému okruhu posluchačů. A protože hudba je pro nás všechny stejně životně důležitá jako kyslík (a pro Kat piňa colada), hrát a zpívat pro Vás nás nepopsatelně baví a naplňuje. Doufáme, že Vás o tom brzy přesvědčíme naživo.